Misyonumuz

Misyonumuz

Günümüzde, insan sağlığı, kalite, malzeme güvenilirliği ve malzeme kullanım süresi kavramları ön plana çıktıkça paslanmaz çeliğe olan ilgi de hızla artmaktadır. Günlük hayatımızda kullanılan eşyaların paslanması sonucu her yıl dünyada milyonlarca dolar boşa gitmektedir. Bu atık maddeler küresel anlamda tehditlere sebep olmaktadır. 

Isıl proses, fiziksel ve kimyasal yapı açısından farklı özelliklerde üretilebilen paslanmaz çelikler korozyona karşı yüksek dirençli, mekanik işlem kolaylığı sağlayan ve çevre koşullarına karşı özelliklerini koruyan yüksek malzeme ömürlü olmasıyla beraber estetik görünüme sahiptirler

Engin Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye Paslanmaz Çelik Sektörü’nün deneyimli bir üyesidir. Dünyadaki en gelişmiş ve bilinen üreticilerin ürünlerini, en yüksek standartlarda müşterilerimize sunmaktadır. Türkiye’de şimdilik sadece İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız, yurt dışında sektörün en deneyimli ve büyük şirketleri ile işbirliği içerisindedir.

Engin Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş., en son teknoloji ile üretilen yüksek standarda sahip paslanmaz çelik ürünleri, Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerine güvenle sunmakta, satış sonrası verdiği tam teşekküllü teknik destekle mevcut müşteri memnuniyetini özenle korumaktadır.

Saygılarımızla..